cwiczenia na barki

cwiczenia na barki

Pokarmy, których należy unikać, jeśli cierpią na podagrę

Więc co to jest dokładnie to, dna moczanowa? Dna jest typu zapalenia stawów, które jest wynikiem narostu zbyt dużo kwasu moczowego we krwi. Ten kwas moczowy może pochodzić z diety (spożywanie żywności, które są bogate w kwas moczowy) lub mogą być wynikiem problemów z nerkami.dialogmiedzykulturowy.org.pl Ponieważ kwas moczowy gromadzi się, krystalizuje i gromadzi stawów organizmu jako przepływ krwi nie jest wystarczająco silny, aby przesunąć kryształy razem.

Jeśli cierpi na podagrę, istnieje kilka sposobów, aby pomóc złagodzić ból. Jednym ze sposobów, można kontrolować Dna moczanowa jest poprzez dietę – wiedząc, co jeść, a czego nie jeść. Oto kilka różnych rzeczy, aby spróbować omijać w diecie .

cwiczenia na barki

Pierwszą rzeczą, aby zmniejszyć w diecie (jeśli nie eliminując go całkowicie) jest kofeina. To dlatego, że kofeina charakterystyki odwadniania ciała. Gdy organizm jest odwodniony, nerki nie działają na ich najlepszych i przepływ krwi i krążenie ulega spowolnieniu. Związki chemiczne we krwi, takie jak kwas moczowy, a następnie stać się skoncentrowany i prowadzić do zaostrzenia dny moczanowej. Jest OK, aby napić się kawy lub herbaty w godzinach porannych, ale unikać picia kofeiny przez cały dzień.

Kolejny element, aby unikać w diecie jest alkohol tak, jak kofeina, ma odwadniającego wpływ na organizm. Piwo, a zwłaszcza należy unikać, gdyż zawiera on grupy drożdży i drożdży z dużą liczbą puryny, związek, który prowadzi do nadmiernej produkcji kwasu moczowego.

Jedna trzecia żywności, które należy trzymać z dala od diety jest podroby. Mięso zawiera najwyższy poziom puryn niż jakikolwiek inny pokarm, a najwyższa zawartość puryn znajduje się w podroby – takie jak krowa, świnia, kurczak, itp Oprócz podroby, dobrze jest się trzymać z dala od przetworów mięsnych, takich jak hot dogi i kiełbaski.

– autor artykułu